Bajnoki rajt: a lányok elhozták a pontokat Barcsról

A 2018-19-es szezon első bajnoki mérkőzésén a lányok léptek pályára a Satelit SE Somogytarnóca csapata ellen.

A tavalyihoz képest kissé átalakult csapat napsütésben és mosolygósan érkezett Barcsra. A mérkőzés első félidejében 3-6-os vezetés után a lendületünk megakadt, 7-7-es döntetlen után azonban jó hajrával, kétgólos előnnyel fordultunk (7-9)

A második félidőben 26 perc alatt egy gólt kapva tekintélyes 8-19-es, 11 gólos előnyt szereztünk, de az utolsó négy percben kiengedve a hazaiak három gólt dobtak zsinórban, ezzel 11-19-re alakították a végeredményt.

A hétvége eredményei

A tabella állása

Napsütésben, mosolygósan 🙂

Köszönet Szabó Melisnek és Kristóf Trixinek, akik segítették a mérkőzés létrejöttét.

Következő mérkőzésünk a Dunaújvárosi AC ellen szeptember 22.-én, szombaton 13:00-kor kezdődik Toponáron, az Egyetemi Sportcsarnokban. Várunk minden kézilabda iránt érdeklődő szurkolót, nézőt.