Győzelem a Sugovica ellen

Kötelező volt a 2 pont megszerzése, egyre javul a játék.

Bajai vendégeink kis létszámmal érkeztek a mérkőzésre. A nehéz helyzetben lévő csapatuk példamutató magatartása, küzdeni akarása mindennél jobban mutatja a sporthoz szükséges alázatot, a velük foglalkozó edző töretlen kitartása pedig rávilágít a sportág jelenlegi nehézségeire.

Az első félidő közepére jelentős előnyt szereztünk (15-5) amelyet a félidő végéig tovább növeltünk. (25-7)

A második 25 percben minden játékosunk pályára lépett, mindenki szerzett gólt. Helyenként látványos, szép támadásokat produkáltunk, de a sok eladott labda, egykezes labdaátvétel figyelmeztet arra, hogy van még mit tanulnunk…

Az egykezes labdaátvétel büntetése kétkezes fekvőtámasz, meccs közben.

A végeredmény 46-15, köszönjük a szépszámú nézőseregnek a sportszerű szurkolást és a tapsot.

Ajánló: Ma este férfi felnőtt bajnoki mérkőzés a Szigetvár ellen, 18:00-tól az Egyetemi Sportcsarnokban.