Hazai bemutatkozás

Az őszi szezon első hazai mérkőzésére hűvös időben érkezett a nézőközönség, a serdülő fiúk Nagykanizsa elleni találkozóját tekinthették meg.

Az első 10 perc kiegyenlített játéka (5-5) után fáradtan, védekezésben fásultan, 9-17-es félidő után 19-37-es végeredménnyel zártunk.

Mátyás Auguszta csapata ellen több szép játékelemet felvonultatva, végig küzdve, de vereséget szenvedtek a fiúk.

A KESE csapata az Országos Serdülő Bajnokság második fordulójában, 2018

13 órakor a lányok léptek pályára a Dunaújvárosi AC ellen.

Munkában a játékvezetők

A mindösszesen kilenc játékost nevező vendégeinkkel szemben határozottan, zártan védekező falunk eredményes maradt az első félidő első felében, 7-1, 10-2 is volt az állás. (16. perc)

Volt közte 6 is…

A szünetre kissé kiengedve, fejben elfáradva, de még 4 gólos előnnyel mehettünk. (16-12)

A második félidő elején újra koncentráltan, eredményesen játszottunk, előnyünket egészen 25-17-ig növeltük. (17. perc)

A hajrára elfáradtunk, az előny egyre fogyott a sok technikai hiba, labdaeladás, és a pontatlan befejezések miatt. A végeredmény kétgólos győzelem, ami újabb két bajnoki pontot is jelent a lányoknak.

Kettőből kettő, de messze még a vége a lányoknak…